Võib arvata, et igaüks meist on silmitsi seisnud probleemidega, näiteks: muru niitmine, heina/võsa trimmerdamine, hekilõikus, umbrohutõrje, lehtede koristamine ja palju muud, mille tagajärjeks võib olla liigese-, selja- ja/või lihasvalu kuna see on füüsiliselt raske töö.  Meie aitame Teid!

Missuguseid teenuseid sisaldab endas kinnisvara korrashoid?

* Kinnisvara korrahoiu teenuse komplekteerime koos Teiega vastavalt vajadusele eelpool nimetatud osadest.

* Teenust on võimalik tellida ühekordsena või ka graafiku alusel.

KAUNIS AED

Meeldib?

Miks on vaja kinnisvara korrras hoida? 

Eelkõige soovitakse, et aed näeks hea välja, sest ootamatute külaliste saabumisel on võimalus teha väikene kohvipaus õues, ilusas ja hooldatud aias, mitte umbses ja palavas toas. Lisaks silmailule on kinnisvara korrashoiul ka praktiline eesmärk, millest pole nii palju räägitud. Nimelt korras aed, maatükk või krunt hoiab eemale suurel hulgal putukaid, roomajaid ja muid tegelasi, kuna korrektselt niidetud murus puuduvad neil vajalikud elutingimused. Krundi müümisel on lisaks asukohale, maatüki suurusele ja muule oluline ka selle välimus. Kvaliteetse ja ilusa muruga õueala saavutamiseks tuleb kõvasti vaeva näha, sest järjepidevus on ülioluline. Murumehed saavad kõige sellega hakkama valutult, kiiresti ja kvaliteetselt.  Teenuste hinnad leiate Hinnakirjast.

Miks peab olema ilusa õueala saavutamiseks järjepidev? 

Kinnisvara korrashoiul tuleb olla ülimalt järjepidev, sest pehme ja tiheda muru saavutamiseks tuleb seda pidevalt/perioodiliselt hooldada. Hooldamisel tuleb järgida kindlaid reegleid. Kõige enam kahjustab muru liiga harv niitmine, sest kiiresti kasvavad umbrohuliigid võivad hakata murutaimi välja suretama. Seega on parem niita pigem sagedamini. Liigselt harvale  muru niitmisele mõjub kahjulikult ka liigne ja päevane kastmine. Paljudel on arvamus, et soojadel suveilmadel peab kindlasti muru  kastma iga päev ja lõunal kui päikesekiirgus on kõige suurem, sest muidu võib muru ära kuivada. Selle arvamuse lükkavad ümber lihtsad põhjused: kui muru on mitu aastat kasvanud ja juurestik on muutunud tihedaks, siis ei ole vaja seda kasta. Seda tuleb teha ­ainult siis, kui tõesti on näha, et muru hakkab liialt ära kuivama. Kui üldse kasta, siis õhtuti, sest muidu aurab vesi ära ja alles jäävad mineraalid, mis mõjuvad murule halvasti. Järjepidevus võib tähendada ka väljaminekuid, kuid ilus õueala nõuab ohvreid. Murumeeste puhul pole kokkuleppeliste pikemaajaliste tööde puhul hinnakiri kivist.

Tähtis on ka muru õhutamine, mille kohta saate lugeda SIIT.

Ühtlasi on ka hekilõikus peatähtis ülesanne esteetilise õueala loomisel. Täpsemalt saate lugeda SIIT

Meist

Murumehed OÜ meeskond soovib Teile pakkuda muretut kinnisvara hooldusteenust, kus meie võtame hoolega kanda Teie olulise vara korrashoiu.

murumehed oü

Melissi 3, 60534, Tartu
info@murumehed.ee 5595 6615
Tööajad: E-R 8:00 – 20:00, L-P 10:00 – 17:00
Rekvisiidid: Murumehed OÜ, Reg nr. 14746217
SWEDBANK: EE772200221071838417

© Murumehed OÜ | 2020