kinnisvarahooldus

KINNISVARAHOOLDUS

Võib arvata, et igaüks meist on silmitsi seisnud probleemidega, näiteks: muru niitmine, heina/võsa trimmerdamine, hekilõikus, umbrohutõrje, lehtede koristamine, lumekoristus ja palju muud.

Meie kinnisvarahooldus aitab Teid nende tööde tegemisel! 

KVALITEET

Tööde teostamisel lähtume Eesti Kinnivara Heakorra Liidu “Heade Tavade Koodeksist” ning Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskuse standardist EVS 807:2016 (Kinnisvarakeskkonna juhtimine ja korrashoid)

Missuguseid teenuseid sisaldab endas kinnisvarahooldus?

* Kinnisvara korrahoiu teenuse komplekteerime koos Teiega vastavalt vajadusele eelpool nimetatud osadest.

* Teenust on võimalik tellida ühekordsena või ka graafiku alusel.

KORRAs KINNISVARA

Meeldib?

Miks on vaja kinnisvara korrras hoida?

Eelkõige soovitakse, et vara näeks hea välja, sest ootamatute külaliste saabumisel on võimalus teha väikene kohvipaus õues, ilusas ja hooldatud aias, mitte umbses ja palavas toas. Lisaks silmailule on kinnisvarahooldusel ka praktiline eesmärk, millest pole nii palju räägitud. Nimelt korras aed, maatükk või krunt hoiab eemale suurel hulgal putukaid, roomajaid ja muid tegelasi, kuna korrektselt niidetud murus puuduvad neil vajalikud elutingimused. Krundi müümisel on lisaks asukohale, maatüki suurusele ja muule oluline ka selle välimus. Kvaliteetse ja ilusa muruga õueala saavutamiseks tuleb kõvasti vaeva näha, sest järjepidevus on ülioluline. Murumehed saavad kõige sellega hakkama valutult, kiiresti ja kvaliteetselt. 

Teenuste hinnad leiate Hinnakirjast.

Miks peab olema ilusa õueala saavutamiseks järjepidev? 

Kinnisvara korrashoiul tuleb olla ülimalt järjepidev, sest pehme ja tiheda muru saavutamiseks tuleb seda pidevalt/perioodiliselt hooldada. Hooldamisel tuleb järgida kindlaid reegleid. Kõige enam kahjustab muru liiga harv niitmine, sest kiiresti kasvavad umbrohuliigid võivad hakata murutaimi välja suretama. Seega on parem niita pigem sagedamini. Liigselt harvale  muru niitmisele mõjub kahjulikult ka liigne ja päevane kastmine. Paljudel on arvamus, et soojadel suveilmadel peab kindlasti muru  kastma iga päev ja lõunal kui päikesekiirgus on kõige suurem, sest muidu võib muru ära kuivada. Selle arvamuse lükkavad ümber lihtsad põhjused: kui muru on mitu aastat kasvanud ja juurestik on muutunud tihedaks, siis ei ole vaja seda kasta. Seda tuleb teha ­ainult siis, kui tõesti on näha, et muru hakkab liialt ära kuivama. Kui üldse kasta, siis õhtuti, sest muidu aurab vesi ära ja alles jäävad mineraalid, mis mõjuvad murule halvasti. Järjepidevus võib tähendada ka väljaminekuid, kuid ilus õueala nõuab ohvreid. Murumeeste puhul pole kokkuleppeliste pikemaajaliste tööde puhul hinnakiri kivist.

Tähtis on ka muru õhutamine, mille kohta saate lugeda SIIT.

Ühtlasi on ka hekilõikus peatähtis ülesanne esteetilise õueala loomisel. Täpsemalt saate lugeda SIIT

Tööde teostamise aeg

Tööde teostamise ajad lepime kliendiga eelnevalt kokku, et võimalikult vähe häirida Teid ja Teie naabreid. Samas oleme paindlikud, etteteavitamisel tuleme Teile sobival ajal.

Garantii

Pretensioonide korral palume need esitada töö teostamise päeval, et saaksime olukorraga võimalikult kiiresti tutvuda.

Tasumine

Tööde eest on võimalik tasuda nii ettemaksena kui ka peale töid või korra kuus. Täpsema tasumise korra lepime Teiega personaalselt kokku.

Hinnad leiab meie hinnakirjast. 

Teenuseid on võimalik tellida ka ühekaupa – VÕTA ÜHENDUST!